Analytics Challenge: Soutěžte o 100 000 Kč

24.10.2012 30.11.2012

Zajímá vás problematika analýzy dat a predikce trendů? Chcete si vyzkoušet na reálných datech, jaké je být analytikem? Pak je právě pro vás určena soutěž Analytics Challenge, kterou pořádá společnost Optimics za podpory AVAST Software. Zúčastnit se mohou jak studenti, tak i absolventi do dvou let od ukončení studia.

Pro tři vítěze jsou připraveny finanční odměny v celkové výši 100 000 Kč. Účastníci z VŠE v ní budou moci změřit síly se studenty takových vysokých škol, jako jsou Fakulta informačních technologií ČVUT, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT či Matematicko-fyzikální fakulta UK a další.

Soutěžící si v rámci soutěže vyzkouší praktickou predikci vývoje určitého trendu na reálných datech z byznysu. Uzávěrka soutěže je 30. listopadu 2012.

Detailní informace o soutěži Analytics Challenge a registrační formulář najdete na adrese www.optimics.cz/challenge

Pro zájemce je také připravena úvodní přednáška, věnovaná obecnému úvodu do analytiky a otázkám spojeným se soutěží Analytics Challenge. Ta proběhne v úterý 23. října od 18.30 v posluchárně T9:155 v Nové budově ČVUT, Thákurova 9, Praha Dejvice. Pro příchozí z VŠE či z jiných vysokých škol zde bude otevřen boční vchod u recepce.