14.5.2018 10:00 - 22.6.2018 10:00 - Zkouškové období LS 2017/2018

3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

Soutěž pro studenty IT o stáž v kalifornské pobočce AVG Technologies

Související stránky

Společnost AVG Technologies  CZ prodloužila termín soutěže o nejlepší zpracování libovolného tématu z oblasti bezpečnosti IT až do 30. listopadu 2009, aby měli studenti šanci zúčastnit se i v novém školním roce.

Díky účasti v soutěži se studenti mohou podívat, jak to funguje v pobočce AVG Technologies v kalifornském Silicon Valley. Konkrétně v této pobočce se vyvíjí bezpečnostní software, který je založen na tzv. behaviorální analýze a aktivně chrání počítač před hrozbami z internetu, zejména před krádežemi identity. Jde tedy o velmi zajímavou oblast vývoje.

„Šance vyhrát a podívat se tak do Silicon Valley je stále dost vysoká a vzhledem k nabízeným cenám bych neváhal,“ říká s úsměvem Jiří Macík, PR manažer AVG pro Českou a Slovenskou republiku. „Účastníci denního pomaturitního studia ve věku 18 až 30 let mohou přihlásit nejen své seminární či diplomové práce, ale i jakýkoli jiný původní materiál. Řešení mohou být softwarová, hardwarová i jejich kombinace. Fantazii se meze nekladou,“ dodává. Stačí zaslat abstrakt práce do 30. listopadu na adresu staz@avg.com.

Podrobnosti v tiskové zprávě.